Robík, Kristík prostě jen on a ona....a jáá=oD

Prosinec 2009

Wolfy

31. prosince 2009 v 23:53 °°PIXELMISS°°
U Wolfy sice neznám blog, ale i tak ji oficiálně přijímám a vítám do mého PIXELMISS clubu!!!

Jonaska

31. prosince 2009 v 23:51 °°PIXELMISS°°
Jonaska je oficiálním členem PIXELMISS clubu.

TaMííík

31. prosince 2009 v 23:51 °°PIXELMISS°°
TaMíík je oficiálně přijatou členkou PIXELMISS clubu.

Duffy

31. prosince 2009 v 23:50 °°PIXELMISS°°
Duffy je stejně tak oficial přijatou členkou PIXELMISS clubu.

*KisSiNkAa*

31. prosince 2009 v 23:49 °°PIXELMISS°°
*KisSiNkAa* je oficiálně přijatou členkou PIXELMISS clubu.

Jess

31. prosince 2009 v 23:47 °°PIXELMISS°°
Jess je oficiálně přijatou členkou PIXELMISS clubu.

Leather Pleasure

31. prosince 2009 v 23:45 °°PIXELMISS°°
Lea je taky oficiální členkou PIXELMISS clubu.

VeJuShQa

31. prosince 2009 v 23:43 °°PIXELMISS°°
VeJuShQa se stala oficiální členkou PIXELMISS clubu.

šikula co si netroufá dělat nápisky i pro vás!!!=oD

31. prosince 2009 v 23:06
Glitter Graphics
Glitter Graphics
Glitter Graphics
Glitter Graphics
Trippy Myspace Graphics

Pimp Text
Pimp Text
Trippy Myspace Graphics

To sem dokázala sama!!!! sem šikulka, co??

Naposledy...

31. prosince 2009 v 17:10 °°Mí kecy...°°
Tak vám píšu....naposledy...naposledy v tomhle roce!!! Udělám diples, ale ne pro SBčka, ale pro všici!!!!!!!!!


mno-supr!!!!!

31. prosince 2009 v 15:47 °°Mí kecy...°°
Tak upířata?? Jak se těšíte na silvouše?? já hróózně!!! Sem dělala s mamkou češňekovou pomažánku a je výborná....olivy, vokurčičky a klobáška...mňamís xD A čo vy?? Já sem zrovna dobaštila pizzu(taťka řiká, že ta žampijonová byla ble, ale byla stejně možná i dobřejší než ta jeho "klobášková".... xD jezůůůů.......jůůůůůů....já nwm, co bych psala: jó předčírem u nás byl strejda z pragy a přivez mi úpe bombový trička!!!!!! jůůůůůůůů♥♥♥ se chci mrknout neska jak se slaví dle Ozzáka(to je muj lowínek: ujetý co????) jůůůůůůůůůůůůůů♥

Hele: líbí se vám moje přezdívka Bajushqaa? Nebyla by hezčí třeba °♥MiLáŠeK♥° lebo °♥SwEeTyNkA♥° nebo jak?? Navrhněte mi nějaký...já písnu semka dolů anketku, a vy mi skuste nějaký ménečko vymslet, ju???

SonP

30. prosince 2009 v 12:21 °°SonP°°

Začínáááááme!!!!!!

Jonaska: Alice
Wolfy:Sandy
Jess: Sisinka
Leaather Pleasure: Darinka


Duffy: Bella
    (tady jsou opozdilci, kteří si nic nevybrali...hold vyberu já!!)    
VeJuShQa: Meliska

*KisSiNkAa*: Danny

Webfetti.com


HLASUJTE!!!

P.S. Jde o přitažlivost, sympatie a krásu pixelky!!!

Avatary

30. prosince 2009 v 11:33 °°Obrázky°°

Sou hefký co xD?? Tu je autorka♥♥

New soutěžka!!!!!

27. prosince 2009 v 12:16 °°Bleskowky&Soutěžky°°
A je to tu: Zrovna jsem vymyslela new soutěžku!!!! Je o nej pixelku!!! Použiju zkratkový název SonP. Ti, kteří mají u mě adoptovanou pixelku pouze jednu, budou zapsáni s ní automaticky, kdo jich mají adoptovaných víc, mohou si vybrat jednu nejoblíbenější. Ostatní, kdo by se chtěli zůčastnit, pošlou mi jistou pixelku na můj blog-E-mail: Bajushqaa@email.cz. O výsledcích si rozhodnete sami! Bude hlasování!!!

Automaticky budou zapojeni:
Jonaska se svojí Alicí
Wolfy se svojí Sandy
Jess se svojí Sisinkou


Leather Pleasure se svou Darinkou


TaMííík se svým Edwardem
VeJuShQa si může vybrat ze svojí:

Melisky

Dinyho

Webfetti.com
Martyho
Bendyho
Simíska


*KisSiNkAa* si vybere ze svých:

Dannyho
Webfetti.com

Lilly
Webfetti.com

Germany tiger Dandyan
Duffy si vybere z:

Edinky
Webfetti.com
Belly

!!!VAROVÁNÍ!!!

Kdo tu má více než jednu pixelku a nepřihlásí se do úterka 12:00 bude ze soutěže automaticky vyloučen!!!!

Zdroj: je na mém blogu již uveřejněn!!!

=oD

26. prosince 2009 v 21:36 °°Twilight°°
jv52si.gif picture in TWILlGHT

Koukejte co sem na internetu našla!!!!!!! To je prostě úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!=oD


Rob-Edward

26. prosince 2009 v 21:26 °°Obrázky°°
http://twilight-review.com/wp-content/uploads/2009/10/00221917eae80b8351e002.jpg

http://trashyceleb.com/wp-content/uploads/2009/07/robert-pattinson_l.jpghttp://image.take40.com/300x400/Robert_Pattinson_looking_up_300x400_051208_.jpg
http://lumierefragile.files.wordpress.com/2009/06/01_robert_pattinson-1.jpg

http://iamchiq.fooyoh.com/iamchiq_celeb_fashion/files/attach/images/473630/749/039/004/robert-pattinson-2.jpg

Hefkej, čo???


20 nejhorších módních hraček – tyto módní doplňky si raději nepořizujte!

26. prosince 2009 v 20:39 °°Mí kecy...°°
Dost zrůdná kombinace držáku na mobil a hodin v designu, který by si snad nikdo nepořídil. Velikost číslic na hodinách je poněkud scestná. Tento model by se možná uchytil jako recese před deseti lety.

2. Samsung s logem olympijských her

Tak tohle se dá nazvat doslova pěst na oko. Design telefonu je docela dobrý, ale ta barva… A co je ještě horší, všimněte si, že na zadní straně mobilního přístroje je logo olympijských her. Návrháři měli asi období temna - je skvělé stát se partnerem olympijských her, ale chce to také promyslet kreativitu kolem.

3. Když retro hodiny, tak víceúčelné

Tyto retro hodiny jsou docela pěkné. Design se sice podařil, ale ne tak úplně. Současná elektronika ve stylu retro má mnoho funkcí, v podstatě by měla mít všechny, které jsou součástí super novinek. Tyto hodiny však nabízejí pouze zbytečně velký display, kde se zobrazuje čas. Nic víc, nic míň. Že by byly pro krátkozraké, aby na hodiny viděli i v noci bez brýlí?

4. Mobil nebo MP3?

Řekli byste, že se na první pohled jedná o MP3 přehrávač? Pak jste na omylu. Tohle ohyzdné zařízení je totiž mobilní telefon značky Siemens z kolekce Xelibri z roku 2004. Návrháři si mysleli, že jdou na trh s převratnou novinkou a skvělým designem. Až ve chvíli, kdy si nikdo nechtěl tuto škaredou napodobeninu MP3 pořídit, jim došlo, že šlápli vedle.

5. Je libo klávesnici ala robot?

Tato nevkusná klávesnice připomíná spíše robota nežli užitečný nebo dokonce trendový doplněk k počítači. Nehledě na to, že je cenově dost nadhodnocená. Tato klávesnice byla na trhu také jen chvíli. Barevná tlačítka a celkově špatná funkčnost jen napomáhají k tomu, že se tento nepodařený doplněk ocitl na pátém místě našeho žebříčku.

6. Nevkusný mobil

Telefony značky Motorola jsou občas vydařené, ale někdy zase ne. Tady je jeden z důkazů. Hrůzný design, funkčnost nic moc. Tak tento model si může zakoupit opravdu jen někdo ovládaný absolutním nevkusem.

7. Televize nebo dřevo do krbu?

Pokud je mezi vámi někdo, kdo touží mít doma absolutně nevkusnou televizi, zaměřte se na model Atari. Obrovská obrazovka a celkově nevkusný design se nehodí ani do staré dřevěnice. Také nožičky nejsou příliš stabilní. Jediné, na co se tento "mistrovský" kousek hodí, je podpal.

8. Apple se snaží?

Mobilní telefon Apple s logem Armani je v podstatě převlečený Samsung SGH-P520. Dostává bod dolů za neoriginální nápad i ztvárnění. Na to, že je jeho pořizovací cena okolo sedmi set dolarů, nejsme přesvědčeni o tom, jestli se nejedná o omyl.

9. Brýle jako z jiné planety

Nepravděpodobná kombinace slunečních brýlí a MP3 přehrávače je sice dobrý nápad, ale to by ho někdo musel dotáhnout do konce. Tyto brýle, nebo co to je, jsou jako z jiné planety. Kdyby měly brýle černou barvu, možná. Ale takhle?

10. Mobil s čínskými motivy

Čínské znaky jsou krásná věc, hodí se například jako motiv na povlečení nebo ubrus, tapety či rolety. Ale na mobil? A ještě v této barvě? Máme tady další z dost nepodařených typů mobilních telefonů, které si může zakoupit snad jen fanatik do čínských obrazců.

11. Sluchátka jako pro panenky

Přirovnání sluchátka jako pro panenky se na první pohled může jevit jako lichotivé, v našem případě to však myslíme maximálně ironicky. Ten, kdo vymyslel tento design, se pravděpobně posunul v čase do svých dětských let. Sluchátka jsou nejen trapně a nevkusně barevná, ale také vypadají monstrózně a jako vypolstrovaná. Že by se zde dbalo především na pohodlí?

12. Notebook pro "grafiťáky"

Notebooky už nejsou nudné, vyráběné pouze ve stříbřité nebo černé barvě. Módní návrháři dokážou s designy notebooků doslova zázraky, to však neznamená, že se občas někdo nemůže trochu splést. Tento design možná ocení milovníci grafiti, ale pro běžného uživatele nic moc. Je však nutno uznat, že tento design není z těch nejhorších.

13. Mobil s designem auta

Mobilní telefon v designu auta se poněkud minul svým účinkem. Výrobce ModeLabs, který tento typ mobilu uvedl na trh, zřejmě nepočítal s tím, že se prodá pouze minimum kusů. Designově nevypadá tak špatně, ale prostě o něj zákazníci nejeví téměř žádný zájem…

14. Hodinky jako z hvězdných válek

Casio G-Shock hodinky mají příznačný název. Svým designem skutečně už na první pohled šokují. Velmi zvláštní barva i design se rozhodně nestanou módním výstřelkem, po kterém každý zatouží. Vypadají jako dětské plastové hodinky, které náhodou upadly do měděného nástřiku.

15. Zlatá klávesnice - no fuj!

Tak co říkáte na tohle? Tahle zlatá klávesnice se sama popravila už ve chvíli, kdy vstoupila na trh. Nápad je to dobrý. Jenže výsledek? Místo aby si návrháři dali záležet na kvalitním zpracování, vypadá jako pozlacený šunt, navíc kýčovitý. Říkáte, že byste za ni nedali více než deset korun? Ve skutečnosti stojí 270 dolarů!

16. Recyklovatelný notebook

Notebook rozhodně není tou správnou věcí, která by se měla vyrábět z recyklovatelných materiálů. Tento rádoby retro notebook je spíše napodobeninou, připomíná dětskou hračku. Ale dokážete si představit, jak přijde podnikatel do restaurace a vytáhne tuhle dřevěnou příšeru? My ne.

17. Kladky s krystaly

Pravda, krystaly a barevné kamínky jsou vždy krásné, pokud jde o šperky nebo bižuterii. Ale taková kladka tvořená z desítek krystalů je docela zbytečnost, kterou stejně nikde nevyužijete. Maximálně, že byste si ji přišli na kabelku nebo aktovku jako ozdobu.

18. Vojenská sluchátka

Nápad dobrý, to je nutné uznat. Někdy však dizajnéři zapomínají na to, že u některých věcí jde primárně o jejich funkčnost. A u tohoto výrobku to rozhodně neplatí. Zbytečně těžké, ne moc dobře použitelné. Dobré možná tak na výstavku.

19. Televize pokrytá drahými šperky

Elektronika a šperky nejdou příliš dohromady. Tato "módní" televize je toho důkazem. Posetá drahými kameny připomíná spíše science fiction, než vkusnou televizi. Možná, že některá z celebrit, která nemá hluboko do peněženky, by tuto vymoženost ocenila.

20. Nintendo pro puberťačky

Toto Nintendo DS je spíše hračkou pro malé holky nebo ulítlé puberťačky (bez urážky). Krabička je tak nevkusná, že se to snad ani nedá popsat slovy, to prostě musíte vidět na vlastní oči! Myslíte, že tohle je vrchol nevkusu? Rozhodně s vámi souhlasíme.

Fakt nwm, ale mě se některý ty blbůstky docela páčíííííí!!!!

Zdroj: Moda.cz

Taylor-Jacob

26. prosince 2009 v 8:45 °°Twilight°°
Mno znáte taky tu nádhernou osůbku??? Ano, to je za dva měsíce téměř osmnáctiletý Taylor!!!
Něco drbů:
Rozešli se s Selenou Gomez a za nějaký čas si začal ze Seleny supr kámojdou Taylor Swift!!!!!!
Taylor&Taylor
To zní dooobře!!

http://thebosh.com/upload/2009/01/09/taylor_lautner_could_reprise_his_role_as_jacob_black/Taylor%20Lautner.jpg

http://img2.timeinc.net/people/i/2009/database/taylorlautner/taylor_lautner300.jpg

http://www.aceshowbiz.com/images/events/BBC-000087.jpg

http://www.hollywire.com/wp-content/uploads/2008/12/taylor-lautner-jacob-black2.jpg

http://www.mannythemovieguy.com/images/taylor_lautner.jpg

http://sexygomez.com/wp-content/uploads/2009/01/taylor-lautner.jpg

http://twilightposters.files.wordpress.com/2008/11/twilight-poster-jacob-taylor-lautner.jpg

http://images1.fanpop.com/images/photos/2100000/A-Hottie-Jacob-jacob-black-2196835-363-600.jpg

Nádhernej, co??
P.S. Obrázky jsou z googlu....

31...hm very good!!!

26. prosince 2009 v 8:16 °°Mí kecy...°°
Stě vás tu bylo včera 31 a to je slušný!!!